מאסטר מיט – גרילמן עד הבית

שתפו בכל הכוח

הרבה מאיתנו אוהבים לעשות על האש עם בני משפחה או חברים. אפילו לא חייבים אירוע מיוחד בשביל זה, מספיק פשוט להיפגש בבית, בחצר הפרטית או בחיק הטבע. יחד עם זאת, לא תמיד הבשר שאנחנו צולים על האש יוצא לנו טעים כמו הבשר שטעמנו אז במסעדה או בחתונה של בת הדודה, גם אם קנינו את אותו נתח בשר בדיוק. לפעמים כל הרצון הטוב פשוט לא מספיק ויש צורך בידע מקצועי וניסיון בצליית בשר, כמו זה שיש לגרילמנים שלנו בחברת הקייטרינג מאסטר מיט.

שירות גרילמן עד הבית נולד כמענה מקצועי לבקשות הרבות שקיבלנו מהלקוחות שלנו. הלקוחות הבינו כי אין טעם לבזבז זמן וכסף על קניית בשרים איכותיים, פחמים וגריל גז יוקרתי, ללא ידע בצליית בשרים על האש. כמו כן, במקום לשהות מול הלהבות ולדאוג לכל האורחים לאוכל טעים, אתם יכולים לבלות באירוע שאתם מפיקים בעוד הגרילמן שלנו יצלה נתחי בשר מובחרים במידה העשייה הרצויה, ויספק הצגה נפלאה לכל האורחים בעוד מתרוצץ בין מתקני הצלייה השונים והופך סטייקים, בורגרים, נתחי אסאדו ועוד. 

הגרילמנים שלנו קודם כל אוהבים בשר, אך מעבר לאהבה הם לומדים את הנושא לעומק ועוברים הכשרות מקצועיות וסדנאות בישול מתקדמות כדי לצלות נתחי בשר בצורה מדויקת ומושלמת. מתוך האהבה לבשר נולדה גם ההבנה בתהליכי ההכנה והצלייה שלו. מכיוון שקיימים כל מיני סוגים של נתחי בשר הידע הנדרש כדי להכין אותם ולצלות אותם כהלכה הוא רב. 

על כל נתח יש ללמוד מהי שיטת ההכנה הנכונה עבורו – האם עדיף לצלות אותו על הגריל הברזילאי או שעדיף לעשן אותו במעשנת למשך זמן ארוך? מהם הטעמים המתאימים לו – האם עדיף להשרות אותו קודם הצלייה במרינדה טעימה או שכדאי להגיש אותו חם ועסיסי עם רטבים לצדו? כמה זמן נכון לצלות אותו ומה מידת העשייה הנכונה? כיצד נכון לחתוך אותו ועוד. הרבה דברים יש ללמוד על הכנת בשר והגשתו והגרילמנים שלנו יודעים, לשמחתנו, ממש את הכל.

גרילמן עד הבית

עכשיו גם אתם יכולים ליהנות מהשירות של הגרילמנים המקצועיים והמנוסים שלנו. וגם פה לא חייבים סיבה מיוחדת. כמובן שנשמח לבוא ולהגיש לכם את הבשרים, התוספות והסלטים הטעימים שלנו בכל אירוע – חתונה, בר או בת מצווה, יום הולדת, מסיבת גיוס ואפילו אירוע חברה עסקי, אך גם נשמח פשוט להגיע אליכם הביתה, למפגש חברים או משפחה אינטימי בחצר. 

כאשר אתם מזמינים קייטרינג לאירועים בבית כלומר, גרילמן עד הבית הגרילמן שלנו יגיע אל המקום בו מתקיים המפגש או האירוע מבעוד מועד על מנת לסדר את עמדת העבודה שלו, להכין את מתקני הצלייה השונים או להדליק את המעשנת הייחודית שלנו, לערוך את ההכנות האחרונות הנדרשות טרם הצלייה או העישון של הבשר, וכמובן לארגן את שאר הרטבים, הסלטים והתוספות שיוגשו לצידו. במהלך האירוע נתחי הבשר השונים יוכנו ממש לנגד עיניכם ויוגשו לכם לצלחת כשהם חמים, עסיסיים וטעימים עד מאוד. 

תפריט משובח

התפריטים מהם אתם יכולים לבחור את המנות אותם יגיש הגרילמן שהזמנתם הם מגוונים ועשירים. הם כוללים מנות בשריות מקוריות וטעימות כגון בשר אסאדו, אנטריקוט, שלל נתחים מעושנים, נקניקיות צ'וריסוס, טורטיה ממולאת בעוף, עראייס, לב אווז, בק ריבס, קבב מזרחי ועוד. כאשר אתם מזמינים גרילמן עד הבית אתם יכולים ליהנות מכל הטעמים הנפלאים הללו. אתם יכולים לבחור מתוך התפריטים המוכנים השונים שלנו אך גם נשמח לשוחח איתכם, להכיר אתכם ואת אופי האירוע שאתם עורכים ולהתאים לכם תפריט אישי במיוחד בשבילכם. 

מאסטר מיט נותנים שירות ברוב חלקי הארץ – לפרטים נוספים:

אימייל: info@Master-Meat.com
טלפון: 072-3943080

לאתר >> https://www.master-meat.com/