חזיות איכותיות אצל ג׳ק קובה

שתפו בכל הכוח

רוב הנשים יכולות להעיד כי קניית חזיות איכותיות היא לא דבר פשוט כלל. ההיצע גדול אבל מוגבל במידות ובסגנונות. כמו כן קשה למצוא מקום טוב ואמין לרכישת חזיות טובות ואיכותיות שבאמת מחזיקות לאורך זמן רב ולא מצריך רכישת חזיות חדשות בכל כמה חודשים. חזייה היא לא דבר זול בכל הקשור להלבשה תחתונה ופרטי לבוש ובכלל ולכן חשוב לרכוש חזיות עמידות, נוחות ועשויות מחומר איכותי שיחזיק זמן רב יותר. רגע לפני שאתן בוחרות את החזייה הבאה שלכם כדאי לרדת רגע לבסיס ולהיזכר לשם מה החזיות משמשות אותנו.

ירידה לבסיס – מה התפקיד של החזיה?

החל מגיל נוער שבו החזה של הנערות הצעירות מתחיל לגדול ואלה מתחילות לעבור מגוזייה לחזייה חשוב לדעת כיצד לבחור חזייה בצורה נכונה. ראשית חשוב להבין כי התפקיד העיקרי של החזייה הוא קודם כל לתמוך בחזה שלנו ולשמור עליו עומד, בריא ואסתטי. רק לאחר מכן חשוב לבחון פרמטרים שונים כמו אופנתיות, סטייל, צבע, סגנון ועוד. בכל הקשור לבסיס השימוש בחזייה – הוא מתקשר לאיכות החזייה, למבנה החזייה, לגודל שלה, לחומר ממנו היא עשויה, ליתרונות ושימושים נוספים שלה (כמו למשל בד סופג זיעה) ועוד.

טיפים לבחירת חזיות איכותיות שמתאימות לכן:

  • מידה – הדבר הראשון שנרצה להסתכל עליו הוא מידת החזייה כמובן. כל אישה יודעת את מידת החזה שלה וגם נשים עם חזה מאוד גדול יכולות להגדיל את מידת החזה שלהן גם אם זה אינו נפוץ בחנויות הלבשה תחתונה וחזיות. החזייה צריכה לתמוך בחזה ורוב העבודה הזו מתבצעת בהתאם להיקף החזייה ולא לכתפיות עצמן. בדרך זו מפחיתים לחץ מהכתפיים.
  • נוחות – החזייה שאתן לובשות צריכה להיות נוחה עד כדי כך שלבישתה לא תהיה מורגשת.
  • יתרונות נוספים – מהן היתרונות הנוספים של החזייה? האם ניתן לכבס אותה בקלות? האם יש לה בד סופג זיעה שיכול למנוע ריחות רעים ולשמור אתכן רעננות לאורך כל היום?
  • היקף – שימו לב שהחזיות בנויות בדרך כלל בצורה כזו שהיצרנים יוצאים מנקודת הנחה שאם החזה הוא מאוד גדול כנראה מדובר בגוף רחב ממדים. לא תמיד כך המצב ולעתים גם נשים רזות בעלות חזה גדול (בין אם טבעי או לא טבעי) ועל כן צריך לוודא כי החזייה המיועדת להיקף גדול מתאימה מבחינת הייצור שלה למבנה הגוף בצורה כזו שהחזה לא יבלוט או יחליק החוצה בעת הפעילות היומיומית ויגרום לחוסר נוחות.
  • איכות החזייה – איכות הבד של החזייה משפיע לא רק על הנוחות אלא על עמידות החזייה לאורך זמן. אם אתן כבר משקיעות כמה מאות שקלים על חזייה הרי שחשוב לרכוש חזיות איכותיות שיחזיקו מעמד לאורך זמן.
  • עיצוב – יש מגוון סגנונות ועיצובים לחזיות, צבעים ומבנים שונים. כדאי לבחור בחזייה שתרגישו בנוח אתה, לפי הטעם האישי שלכן ושתלבשו אותה מלאי תשוקה וסיפוק.

הקושי במציאת חזייה במידות גדולות:

נגענו בזה מעט בפסקה הקודמת. לנשים במידות גדולות קשה מאוד למצוא חזיות היום ובוודאי כשיש הבדל בין החזה הגוף לבין גוף רזה. גם ללא קשר לזה – נשים הזקוקות לחזייה במידה גדולה יותר מתקשות למצוא את החזיות הללו בחנויות כשם שהרוב המוצע בחנויות הוא עד מידה D ולעתים E אך לא מעבר לכך בדרך כלל.

איך נפתור את הבעיה ונשיג חזיות איכותיות ללא קשר לגודל?

היכנסו לאתר של ג'ק קובה, רשת ההלבשה התחתונה המובילה בישראל, ותוכלו למצוא מגוון רחב של חזיות מכל הסוגים ובמידות גדולות במגוון רחב של סוגים, סגנונות וצבעים. חזיות ללא ברזלים, חזיות למידות גדולות, חזיות סטרפלס, חזיות סיליקון, חזיות ספורט ועוד סוגים רבים של חזיות איכותיות במגוון מנצח.

לרשת מגוון פתרונות לחזיות: