אלי אהרונסון דואג לכם לדירה מרווחת ובעלת מפרט טכני עשיר

שתפו בכל הכוח

קניית דירה חדשה מקבלן מלווה בלא מעט חששות, פחדים וכאבי ראש. מחירי הדירות עולים בהתמדה בישראל, וכל זוג או אדם הרוכש דירה חדשה משקיע את מיטב כספו ומשאביו כדי להגשים חלום ולגור בדירה נוחה ונעימה. 

הדרך עד קבלת המפתח מלווה בפחדים רבים, הלקוחות חוששים בצדק מליקוי בנייה, מאי התאמה לתוכניות הבנייה, מפשיטות רגל של חברות הבנייה ועוד. לכן, כדאי להכיר את אלי אהרונסון, מנכ"ל חברת "אלנור יזמות ואדריכלות" הנחשב לפורץ דרך בתחומו וליזם נדל"ן המגשים חלומות עבור לקוחותיו ומלווה אותם באופן צמוד לכל אורך שלבי הפרויקט.

חוויית קניות ייחודית לכל הלקוחות

כאשר נפגשים בפעם הראשונה עם אלי אהרונסון לא ניתן להתעלם מחיוכו הכובש, מהכריזמה שלו, מהמנהיגות הפורצת ממנו ומהיושרה שלו. ללא ספק הוא נחשב לאחד היזמים הבולטים כיום בישראל בגל תכונותיו הייחודיות ובעיקר בגלל יכולותיו המקצועיות והניהוליות. כדאי לדעת כי אלי לא נולד עם כפית זהב בפיו, כבר בגיל 8 הוא נאלץ לתרום לפרנסת הבית ולסייע להוריו שעלו מהודו. 

אלי החל לעבוד בגיל 8 בשדות המושב בו הוא חי עם הוריו, ולמרות הלחץ הכלכלי הוא לא נשבר ושילב בהצלחה בין לימודים לעבודה. אלי בלט בהישגיו הלימודים, ומאחר ולא היה מורה למתמטיקה המסוגל להכין אותו לבגרות ברמה של 5 יח"ל, הוא השפיע על המנהל להביא במיוחד מורה מעיר אחרת. יכולותיו הלימודיות סייעו לו בהמשך דרכו בחיים, הן בלימודיו לתואר ראשון ושני והן בצבא ובפיתוח הקריירה המרשימה שלו בענפי הנדל"ן, הסחר הבינלאומי, היזמות ועוד.

אלי המאמין בשיתוף מידע עם הלקוחות והעובדים, נחשב לדמות ייחודית בענף הנדל"ן הישראלי. בכל החברות שהוא הקים ו/או ניהל, הוא דאג לגייס צוות מנהלים ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ, והוא נעזר במיטב המומחים בכל החלטה ופעולה. הגישה החדשנית שלו באה לידי ביטוי גם בחוויית השירות ללקוחות, בין היתר הוא מלווה אותם באופן אישי בסיורים המתקיימים בפרויקטים השונים ברחבי המדינה, הוא מציג בפניהם מידע מקצועי אודות קצב התקדמות הפרויקט בהתאם ללוח הזמנים ולתוכניות הבניה שנקבעו מראש.

כמו כן, הדיירים המתלווים לאלי זוכים למידע מפורט אודות הדירה שהם רכשו, הם זוכים גם לליווי צמוד של אדריכלית מנוסה ויצירתית, ובמהלך הצגת הדירה והבניין בשלבי הבנייה השונים, הדיירים יכולים לראות במו עיניהם כיצד דירת החלומות שלהם מתקדמת ובאפשרותם גם לבצע שינוים קלים בהתאם לצורך כדי להתאים את הנכס לאורח חייהם.

טקס חגיגי עם אלי אהרונסון לקבלת מפתח

אחד החידושים שאלי אהרונסון הביא לענף הנדל"ן בארץ הוא הטקס החגיגי שעורכים לכל דייר ודייר במעמד קבלת המפתח, זו טקס מרגש ומרשים במיוחד. אלי מזמין את הדיירים לטקס החגיגי, הוא נושא נאום קצר, מעניק את המפתח לדירה וכאשר הדייר פותח את דלת ביתו מצפה לו הפתעה. 

צוות החברה דואג לניקיון יסודי של הדירה החדשה, צלם מתעד את אירוע גזירת הסרט, ולאחר פתיחת הדלת מתחיל טקס קצר ומרגש עם יין משובח, כיבוד קל והלקוח המאושר והנרגש זוכה גם למתנה מחברת "אלנור יזמות ואדריכלות" ולמעשה הוא מצטרף למשפחה הולכת וגדלה של לקוחות מרוצים. 

אלי אהרונסון סלונה

אלי אהרונסון g-nius

אלי אהרונסון תפוז

אלי אהרונסון בלוגספוט

אלי אהרונסון soundcloud